Wszystko o leczeniu odciskow na stopach

  Wszystko o leczeniu odcisków na stopach

  27 mar 2020

  Marka Scholl oferuje szereg produktów, które pomogą Ci pozbyć się odcisków na stopach.

  Wszystko o leczeniu odcisków na stopach

  Możliwości leczenia odcisków na stopach

  Marka Scholl oferuje szereg produktów, które pomogą Ci pozbyć się odcisków na stopach.

  Jeśli wybierzesz ekspresowy aplikator na odciski 2 w 1 marki Scholl, nakładaj płyn zmiękczający, który powoduje rozpad twardej skóry odcisku codziennie. Oprócz aplikatora co trzeci dzień stosuj dołączony skrobak, aby usuwać górne warstwy odcisku. Pozwala to zmniejszyć jego grubość, szybko eliminując ucisk i ból. Widoczne rezultaty zaobserwujesz już w ciągu pięciu dni.

  Jak sama nazwa wskazuje ekspresowy aplikator na odciski 2 w 1 marki Scholl to bardzo skuteczny i szybko działający produkt, który przyniesie Ci ulgę i pomoże usunąć bolesne odciski.

  Jeśli odcisk jest wyjątkowo twardy, rozważ zastosowanie plastra do usuwania odcisków. Scholl Wodoodporne plastry na odciski z opatrunkiem 8 szt zastosowano technologię Hydra-Guard, aby zmniejszyć nacisk na miejsce, w którym znajduje się odcisk. Zewnętrzna osłona chroni odcisk przed tarciem i pocieraniem, a miękka żelowa poduszeczka zapewnia dodatkową amortyzację i dostarcza do wnętrza odcisku wodę, ułatwiając jego usunięcie. Zanim umieścisz plaster na odcisku, upewnij się, że skóra jest czysta, sucha i nie ma na niej resztek żadnych olejków czy kremów. Nie używać dłużej niż dwa tygodnie, chyba, że lekarz zaleci inaczej

  Jeśli okaże się, że problem odcisków jest w Twoim przypadku bardziej poważny, a skóra na nich i wokół nich jest bardzo twarda, skonsultuj się z lekarzem. Podolog może być w stanie wyciąć nieco zgrubiałej skóry skalpelem. Może to pomóc zmniejszyć ucisk na tkankę znajdującą się głębiej. Nie należy próbować wycinać odcisków samodzielnie, gdyż może to być znacznie bardziej bolesne i prowadzić do infekcji.

  Materiały żródłowe

  Katalog produktów

  Powiązane produkty​