Pielęgnacja stóp


W jaki sposób mogę pozbyć się nieprzyjemnego zapachu stóp?

Aby pozbyć się nadmiernej potliwości stóp, należy nosić skarpety wykonane z naturalnych materiałów, np. bawełny oraz buty, które umożliwiają stopom oddychanie, dzięki czemu zmniejszają rozwój  grzybów i bakterii powodujących nieprzyjemny zapach. Innym sposobem na zapobieganie rozwojowi grzybów jest używanie dezodorantów do stóp i obuwia. Przy nadmiernej potliwości pomocny będzie Scholl Fresh Step Antyperspirant, jednak równie ważna jest higiena stóp. Wypróbuj Scholl Fresh Step Dezodorant do butów lub Wkładki Przeciwpotne do butów marki Scholl z aktywnym węglem drzewnym, które pomogą pozbyć się przykrych zapachów.

Scholl Fresh Step Antyperspirant do stóp

W jaki sposób mogę pozbyć się odcisków?

Przede wszystkim należy wybierać wygodne buty, które nie będą powodowały powstawania odcisków. Jeśli odcisk już powstał, można go usunąć lub zabezpieczyć. Pomocny jest Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator do usuwania odcisków, a po kąpieli stóp używanie pilnika. W celu ochrony odcisków, złagodzenia bólu i zmniejszenia dyskomfortu spowodowanego przez obcieranie i ścieranie, należy używać Plastrów na odciski marki Scholl.

Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski

Jak pozbyć się pęcherzy na stopach?

Pęcherze powstają w wyniku obcierania skóry stóp, na przykład podczas biegania lub noszenia nowych butów. Zazwyczaj występują na podeszwie stopy lub na palcach. Scholl Plastry ochronne na pęcherze chronią, przynoszą ulgę i wspomagają gojenie się pęcherzy. Dowiedz się więcej w zakładce: Pęcherze

Scholl Plastry ochronne na pęcherze na stopach