Piękno


Jak cieszyć się zawsze gładkimi stopami?

Aby cieszyć się gładkimi stopami, wypróbuj peeling złuszczający, który usuwa martwe komórki i stymuluje odnowę komórkową. Jeżeli chcesz usunąć twardą skórę, wybierz krem zawierający kwas salicylowy - Scholl Krem zmiękczający twardą skórę stóp.
Do usuwania twardej skóry doskonale nadaje się również pilnik, którego należy użyć po wymoczeniu stóp. Nie należy jednak pocierać nim stóp zbyt mocno, by nie podrażnić delikatnej skóry znajdującej się pod spodem.

Scholl Peeling złuszczający do stóp

Co powoduje powstawanie twardej skóry?

Gruba, twarda skóra tworzy się na stopach na skutek ciągłego ucisku podczas chodzenia oraz ocierania o buty – może to być uciążliwe i nieestetyczne. Aby ją usunąć, zastosuj nasz Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth™ – jego zaawansowane głowice obrotowe pozostawią twoje stopy cudownie gładkie.

Scholl Velvet Smooth™ Elektroniczny pilnik do stóp

Jak mogę pozbyć się suchej skóry?

Problem suchej skóry będzie powracać, jeśli przyczyna jej wysuszania lub ocierania nie zostanie znaleziona i zwalczona. Regularna pielęgnacja stóp z użyciem kremów nawilżających i pielęgnujących stopy pomoże w zachowaniu miękkiej, elastycznej i odżywionej skóry stóp na dłużej.

Scholl Krem na pękającą skórę pięt Active Repair K+