W walizceBikini, krem do opalania, szampon, szczoteczka do zębów - wszystkie niezbędne rzeczy są już spakowane, ale co ze stopami?

Na wakacjach trzeba wyjątkowo dbać o stopy. Poddane są wtedy działaniu słońca, wiatru, piasku i wody, które mają zarówno pozytywny, jak i szkodliwy wpływ. A poza tym lato to idealny czas na eksponowanie zadbanych stóp w sandałach.

Czego potrzebują nasze stopy na wakacjach
Zanim wyjedziesz na wakacje, usuń twardą skórę przy użyciu wybranego produktu marki Scholl. Słońce, woda morska i chlor w basenie odwadniają skórę, musisz zatem zadbać o utrzymanie odpowiedniego poziomu jej nawilżenia. W tym celu, nie zapomnij zabrać ze sobą odpowiedniego dla Twojej skóry kremu nawilżającego do stóp marki Scholl.

Stopy w ruchu
Chodzenie po plaży jest świetnym ćwiczeniem wzmacniającym nogi. Jeśli wybierasz się na kolację lub potańczyć, nie rezygnuj ze szpilek. Zabierz ze sobą Scholl Party Feet Ultra cienkie niewidoczne poduszki ochronne, które amortyzują wstrząsy i zapobiegają piekącemu bólowi, dzięki czemu będziesz mogła przetańczyć całą noc.  


Idziesz na spacer lub wędrówkę?
Nie zapomnij spakować Scholl Fresh Step Dezodorantu do stóp, który usunie nieprzyjemny zapach i zostawi Twoje stopy suche i pachnące przez cały dzień – nawet w butach trekkingowych! A po całym dniu wędrowania warto pomyśleć o relaksującej kąpieli stóp.