Dlaczego Velvet Smooth™Dlaczego Velvet Smooth™

Systematyczna pielęgnacja stóp zapobiega wysuszaniu naskórka i powstawaniu odcisków oraz zapewnia zdrowy i piękny wygląd stóp. Jednym z najprostszych sposobów, aby to osiągnąć jest stosowanie Elektronicznego Pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów. Jest to produkt, który powinien znaleźć się na naszej liście zakupów w okresie letnim, ponieważ dzięki niemu w łatwy sposób pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka ze stóp i unikniemy drogiej wizyty w salonie kosmetycznym. Dopasowany kształt i rolki działające na trzech poziomach intensywności sprawią, że nasze stopy w prosty sposób zyskują gładkość i piękny wygląd.

Zanim użyjesz
Zanim użyjesz Elektronicznego Pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów umyj stopy i dokładnie je osusz. Następnie wybierz głowicę z rolką o wymaganej intensywności działania i umieść ją w urządzeniu. Gruboziarnista głowica obrotowa nadaje się do szczególnie zrogowaciałego i grubego naskórka, drobnoziarnista służy do usuwania twardszych zgrubień na stopach, natomiast wygładzająca sprawia, że stopy stają się miłe w dotyku. Umieść cztery baterie AA wewnątrz urządzenia. Po jego  włączeniu głowica zacznie się kręcić. Ze względu na wbudowany mechanizm, dzięki któremu możemy w każdej chwili zatrzymać głowicę, urządzenie jest bezpieczne i delikatne. Przesuwaj głowicę powoli po wysuszonej powierzchni naskórka, który chcesz usunąć. Nie naciskaj zbyt mocno, niemniej jeśli tak się zdarzy, wbudowany mechanizm bezpieczeństwa zatrzyma głowicę. Zwróć uwagę, by nie przykładać urządzenia w tym samym miejscu stopy dłużej niż 10 sekund.


Po użyciu
Po zastosowaniu Elektronicznego Pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów na wszystkich twardych fragmentach skóry i wygładzeniu ich, wyłącz urządzenie, a następnie wypłucz stopy, aby usunąć z nich pozostałości złuszczonego naskórka. Przygotuj kojącą i relaksującą kąpiel dla stóp przy użyciu płynu Scholl Velvet Smooth™, zawierającego zielony kawior, serum morskie i witaminę E. Ta odprężająca i oczyszczająca kąpiel jest szczególnie przeznaczona dla stóp po zastosowaniu Elektronicznego Pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów. Na koniec nałóż na skórę serum intensywnie nawilżające Velvet Smooth™ marki Scholl. Serum jest idealne po zastosowaniu Elektronicznego Pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth™, ponieważ pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry.


Jeśli znajdziesz więcej czasu w tygodniu lub jeśli Twoje stopy wymagają nawilżenia, nałóż na nie krem nawilżający Scholl Velvet Smooth™ do codziennej pielęgnacji. Krem ten wchłania się w ciągu 60 sekund, nie jest tłusty i świetnie nadaje się do codziennego stosowania rano. Jeśli jednak masz ochotę zadbać o swoje stopy wieczorem lub przez noc, użyj maski do stóp Scholl Velvet Smooth™, która zapewni skórze długotrwałe nawilżenie i zapobiegnie jej wysychaniu. Maskę można stosować na całą noc, zakładając skarpetki. Aby oczyścić Elektroniczny Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów po użyciu, upewnij się, że urządzenie jest wyłączone, naciśnij przycisk z boku, aby zdjąć głowicę z rolką, a następnie opłucz ją pod kranem. Resztę urządzenia przetrzyj wilgotną szmatką, a kiedy wszystkie elementy wyschną, złóż je ponownie w całość.  Przechowuj Elektroniczny Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów w bezpiecznym miejscu i z założoną nań osłoną, aby było gotowe do użycia w czasie kolejnego zabiegu!