Piękne stopy

 

Samodzielnie wykonywany pedicure to idealny moment, by się zrelaksować, zadbać o pielęgnację ciała i zamienić łazienkę
w domowe SPA! 
Okaż nieco troski swoim stopom co najmniej raz w tygodniu.

1. Przygotuj wcześniej
Przygotuj wszystko, czego będziesz potrzebować do pedicure w jednym miejscu i wstaw do łazienki niskie wygodne krzesło. Jeśli chcesz posłuchać muzyki, to będzie wyjątkowy czas na relaks przy ulubionych utworach.

 

2. Miękkie stopy
A teraz usiądź wygodnie i nałóż  Scholl Peeling złuszczający do stóp z naturalnym pumeksem i kwasami owocowymi, żeby złuszczyć i zregenerować skórę. Pozwól mu wyschnąć na skórze, a potem za pomocą szczoteczki zetrzyj wyschniętą warstwę, żeby delikatnie usunąć martwy naskórek.

3. Rozpieszczaj się
By Twoje stopy były jeszcze bardziej miękkie, skuś się na zabieg z użyciem Scholl Velvet Smooth™ Elektronicznego pilnika do stóp. Jego zaawansowane Głowice obrotowe z mikrogranulkami delikatnie usuną obszary twardej skóry, pozostawiając Twoje stopy piękne i gładkie.

4. Nadaj kształt paznokciom
Umyj stopy w ciepłej wodzie i wytrzyj skórę do sucha ręcznikiem. Przytnij wymoczone paznokcie i spiłuj ostre boki pilnikiem..

5. Idealne paznokcie
Nałóż lakier do paznokci. Zacznij od przezroczystej bazy pod lakier i użyj separatora do palców u stóp dla idealnego efektu. 

6. Więcej koloru!
Nałóż swój ulubiony kolor długimi pociągnięciami pędzelka od środka paznokcia do czubka palca, a następnie tak samo po prawej i lewej stronie. Stopy będą wyglądać przepięknie!.