Wkladki do butow

  Scholl GelActiv™ Wkładki do obuwia na wysokim obcasie (damskie)

  Cechy
  • Scholl Gel Activ™ wkładki do obuwia na wysokim obcasie chronią przed urazami, na które narażone są stopy podczas chodzenia.
  • Dodatkowa amortyzacja Anty-poślizg i samoprzylepny żel utrzymujący wkładkę we właściwym położeniu.
  • Ultracienka wkładka, która nie uciska palców.

  Opis

  Fantastyczna amortyzacja w butach na bardzo wysokim obcasie. Bardzo miękki żel w obszarze łuku odciąża śródstopie i zapewnia dodatkowy komfort.

  Scholl Gel Activ™ wkładki do obuwia na wysokim obcasie, to doskonała propozycja dla pań, które są zwolenniczkami codziennego użytkowania obuwia na wysokim obcasie i pragną znacznie wzmocnić ich wygodę oraz zniwelować napięcia związane z wielogodzinnym chodzeniem. Scholl Gel Activ™ wkładki damskie wysokie obcasy, zostały wykonane w oparciu o innowacyjną technologię GelActiv™, która gwarantuje maksymalny komfort użytkowania obuwia i czynnie spowalnia proces zmęczenia stóp. Wkładki niwelują napięcia stóp związane z długotrwałym chodzeniem, pomagają poruszać się na obacasach lekko oraz redukować dyskomfort. Stworzone i sprawdzone we współpracy ze specjalistami od pielęgnacji stóp. Wkładki są dyskretne i niewyczuwalne podczas użytkowania, pewnie trzymają się buta i pozwalają na komfortowe użytkowanie przez cały dzień. Wkładki są odpowiednie do butów o obcasie powyżej 5,5 cm. Do niższych obcasów przeznaczone są wkładki Scholl Gel Activ™ wkładki do obuwia na wysokim obcasie.

  Kod

  EA_3023615
  Kod produktu:
  5900627067187