Najczęściej zadawane pytania

Scholl Velvet Smooth
Elektryczny pilnik do stóp „Wet&Dry” z ładowarką

Właściciele Scholl Velvet Smooth™ elektrycznego pilnika do stóp „Wet&Dry” z ładowarką często muszą odpowiadać na wiele pytań. Odpowiedzi znajdziesz na naszej stronie: Najczęściej zadawane pytania.

1. Czy Scholl Velvet Smooth™ elektryczny pilnik do stóp „Wet&Dry” z ładowarką jest całkowicie wodoodporny?

Tak, pilnik jest wodoodporny i można go używać pod prysznicem czy w wannie.

2. Którą prędkość mam wybrać?

To zależy od twoich indywidualnych potrzeb i kondycji skóry. Jeśli skóra jest wyjątkowo twarda, lub chcesz szybciej uzyskać zamierzony efekt, po prostu użyj większej prędkości.

3. Czy z Scholl Velvet Smooth™ elektrycznym pilnikiem do stóp „Wet&Dry” z ładowarką mogę stosować wymienne głowice z kryształkami diamentów?

Tak, obrotowe głowice z kryształkami diamentów pasują do tego pilnika, ale nie zostały zaprojektowane z myślą o użyciu na mokro, dlatego aby uzyskać jak najlepsze efekty, zalecamy stosowanie Scholl Velvet Smooth™ wymiennych głowic do Scholl Velvet Smooth™ elektrycznego pilnika do stóp „Wet&Dry”.

4. Kiedy wymienić głowice obrotową?

Jej zużycie zależy od częstotliwości stosowania pilnika oraz od czasu trwania zabiegów. Wymień głowicę, kiedy zauważysz, że działa mniej skutecznie.

5. Jak ładować Scholl Velvet Smooth™ elektryczny pilnik do stóp „Wet&Dry” z ładowarką?

Wraz z Scholl Velvet Smooth™ elektrycznym pilnikiem do stóp „Wet&Dry” z ładowarką w zestawie znajduje się podstawka do ładownia indukcyjnego, kabel i wtyczka. Przed pierwszym użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia.