Pielegnacja stop

  Scholl Velvet Smooth™ Wet & Dry głowice obrotowe na popękane pięty

  Cechy
  • Specjalny, wyprofilowany kształt.
  • Możesz uzyskać efekt profesjonalnego zabiegu w warunkach domowych. Produkt jest wygodny i bardzo prosty w użyciu, a przy tym bardzo skuteczny.
  • Mogą być używane na mokrych, wilgotnych lub suchych stopach.

  Opis

  Velvet Smooth™ Wet & Dry Głowice obrotowe na popękane pięty SCHOLL to pierwsze głowice dedykowane pękającej skórze pięt. Szybko i skutecznie niwelują problem pękającej skóry pięt. Usuwają stwardniały naskórek na mokrych, wilgotnych lub suchych stopach.

  Głowice obrotowe Scholl o specjalnie wyprofilowanym kształcie. Szybko, łatwo i skutecznie redukują problem popękanych pięt. Te głowice obrotowe mogą być używane na mokrych, wilgotnych lub suchych stopach. Pamiętaj, jeśli chcesz użyć ich pod prysznicem, możesz to zrobić wyłącznie z wodoodpornym pilnikiem Wet&Dry Scholl. Dla najlepszego efektu wymieniaj głowice regularnie – co trzy miesiące – i ciesz się pięknymi stopami i gładkimi piętami! Efekt gładkich i miękkich stóp udowodniony klinicznie!

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Pamiętaj, jeśli chcesz użyć uch pod prysznicem, możesz to zrobić wyłącznie z wodoodpornym pilnikiem Wet&Dry Scholl.
  Dla najlepszego efektu wymieniaj głowice regularnie – co trzy miesiące – i ciesz się pięknymi stopami i gładkimi piętami!

  Kod

  EA_3074718
  Kod produktu:
  5900627079562