Pielegnacja stop

  Scholl Velvet Smooth™ Wet & Dry delikatnie wygładzające głowice obrotowe z minerałami morskimi

  Cechy
  • Delikatne działanie ścierające do usuwania nadmiaru stwardniałej skóry.
  • Dodatek mikrościernych cząsteczek minerałów morskich dla delikatnego wygładzenia i do idealnego wykończenia.
  • Mogą być stosowane na mokrą i suchą skórę.

  Opis

  Delikatnie zmiękczają i wygładzają stwardniały naskórek. Mogą być używane zarówno na suchą, jak i mokrą skórę. Piękne stopy bez wysiłku!

  Scholl Velvet Smooth™ delikatnie wygładzające głowice obrotowe z minerałami morskimi oraz z mikrościernymi cząsteczkami o długotrwałym działaniu, zawierają drobne kryształki diamentu o znakomitym działaniu złuszczającym. Produkt wspaniale sprawdza się w przypadku twardej skóry, działa efektywnie i delikatnie. Zmiękczają i wygładzają stwardniały naskórek, sprawiając, że stopy stają się gładkie i piękne bez wysiłku.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Scholl Velvet Smooth™ delikatnie wygładzające głowice obrotowe z minerałami morskimi zaleca się używać wyłącznie z pilnikami do stóp Scholl Velvet Smooth™. Dla osiągnięcia idealnej skuteczności, wymieniaj głowice co 3 miesiące. Głowica obrotowa zapewnia usunięcie stwardniałego naskórka na mokrych, wilgotnych lub suchych stopach. W przypadku stosowania w wodzie używać wyłącznie z wodoodpornymi Scholl Velvet Smooth™ Wet&Dry Elektrycznym pilnikiem do stóp z ładowarką. Zachowaj opakowanie, aby móc z niego skorzystać w przyszłości. Pełna instrukcja użycia znajduje się na opakowaniu pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth™. Wymiana głowicy obrotowej: Krok 1: Wyjmij głowicę obrotową. Krok 2: Załóż nową głowicę obrotową

  Kod

  EA_3041432
  Kod produktu:
  5052197038194