Pielegnacja stop

  Scholl Velvet Smooth™ elektroniczny pilnik do stóp z głowicą drobnoziarnistą i szczoteczką złuszczającą

  Cechy
  • Usuwa stwardniałą skórę i złuszcza suchy naskórek.
  • Złuszcza suchy naskórek
  • Idealny do bezpiecznego usuwania stwardniałej skóry stóp w domowym zaciszu.

  Opis

  Gładkie stopy bez wysiłku, nawet w przypadku bardzo twardej skóry. Znajdujące się na głowicach mikrogranulki dokładnie usuwają obszary twardej skóry i sprawiają, że stopy są piękne i idealnie gładkie.

  Drobnoziarnista głowica obrotowa usuwa twardą skórę, która tworzy się w wyniku wywierania nacisku na stopę. Elektroniczny pilnik stanowi nowoczesną metodę usuwania stwardniałej skóry. Elektroniczny pilnik pozwoli Ci osiągnąć zadowalające rezultaty szybko i bez wysiłku. Ergonomiczny kształt ułatwia obsługę. Dwie prędkości pozwalają dopasować działanie do Twoich potrzeb. Używaj złuszczających szczoteczek, by delikatnie usuwać suchą, łuszczącą się skórę na stopach i w dolnym obszarze nóg. Wymaga czterech baterii AA.

  Dodatkowe informacje

  Dla jedwabistych i gładkich, pięknych stóp. Powierzchnia głowicy pielęgnacyjnej Velvet Smooth™ jest pokryta wytrzymałymi mikro ściernymi cząsteczkami i drobnymi, diamentowymi kryształkami. Usuwa nawet najbardziej stwardniałą skórę podczas pierwszego zastosowania i pozostawia skórę zauważalnie gładszą i bardziej miękką. Używaj złuszczających szczoteczek, by delikatnie usuwać suchą, łuszczącą się skórę na stopach i w dolnym obszarze nóg. Wspomaga działanie substancji nawilżających i utrzymanie efektu gładkiej, miękkiej skóry.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Przeznaczony do stosowania jedynie do twardej skóry na stopach. Stosować na suchej lub mokrej skórze. Nie zanurzać urządzenia w wodzie. Nie stosuj urządzenia do innych części ciała. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo dłużej niż 3-4 sekundy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla diabetyków lub osób ze słabym krążeniem krwi.

  Kod

  EA_3053751
  Kod produktu:
  5052197029444