Pielegnacja stop

  Scholl Tarka do usuwania zrogowaceń 1 szt.

  Cechy
  • Wysoka wydajność.
  • Miękka rączka, dzięki której łatwiej się ją używa.
  • Można ją myć. Jest wielokrotnego użytku.

  Opis

  Bezpieczna i łatwa w użyciu tarka szybko usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia i twardą skórę.

  Scholl Dwustronna tarka do usuwania zrogowaceń stóp została specjalnie zaprojektowana do skóry na stopach. Zawiera 2 różne powierzchnie, dzięki którym ma podwójne działanie: 1. Bezpiecznie usuwa twardą i zrogowaciałą skórę. 2. Usuwa pozostałości zrogowaceń i wygładza skórę stóp. 2 różne powierzchnie tarki pozwalają usunąć twardą i zrogowaciałą skórę pozostawiając ją wygładzoną.

  Wskazówki dotyczące zastosowania

  Ma podwójne działanie: część gruboziarnista (1 kropka na rączce) usuwa twardą skórę i zrogowacenia, część drobnoziarnista (2 kropki na rączce) usuwa pozostałości zrogowaceń i wygładza skórę.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Nie używać na pękniętą lub podrażnioną skórę. Natychmiast zaprzestać stosowanie, jeśli skóra stanie się boląca lub podrażniona. Wyłącznie do użytku osobistego. Nie nadaje się dla osób ze słabym krążeniem krwi. Nie używać, jeśli cierpisz z powodu innych schorzeń stóp. Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi.

  Kod

  EA_8067817
  Kod produktu:
  5052197025170