Pielegnacja stop

  Scholl Fresh Step Dezodorant do butów 150ml

  Cechy
  • Nadaje się do wszystkich rodzajów obuwia.
  • Osusza obuwie, nie pozostawiając śladów.
  • Odpowiedni dla osób z cukrzycą lub ze słabym krążeniem krwi.

  Opis

  Natychmiast redukuje nieprzyjemny zapach butów. Scholl Fresh Step Dezodorant do butów w sprayu został opracowany w oparciu o formułę Dual-Active, która natychmiast neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zapewnia 24-godzinną ochronę butów przed nieprzyjemnym zapachem. Wysusza obuwie nie pozostawiając osadów, abyś mógł bez obaw zdjąć buty wszędzie i o każdej porze.

  Wskazówki dotyczące zastosowania

  Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymać pionowo i rozpylić równomiernie wewnątrz buta przed i/lub po użyciu. Przed założeniem poczekać, aż buty wyschną. Natychmiast zetrzeć produkt z zewnętrznej powierzchni obuwia..

  Składniki

  Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal.
  Zawiera: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphtalenyl)ethanone.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Skajnie łatwopalny areozol. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50C. Nie przekluwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palic tytoniu. Trzymać z dala od oczu. Stosować tylko zgodnie z przeznaczenim, nie wdychać i unikać kontaku ze skórą. Jeżeli podrażnienie skóry będzie postępowało, przerwać stosowanie. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Zawiera Limonene. Może powodowac reakcję alergiczną. Zużyć przed: patrz EXP.

  Kod

  EA_8032639
  Kod produktu:
  5038483677681