Pielegnacja stop

  Scholl Fresh Step Dezodorant 150ml

  Cechy
  • Neutralizuje nieprzyjemny zapach stóp.
  • Uczucie świeżości przez cały dzień.

  Opis

  Dzięki formule Dual-Active, neutralizuje nieprzyjemny zapach stóp i pozostawia uczucie świeżości przez cały dzień.

  Delikatny, przyjemny zapach przez 24 godziny. Dzięki Scholl Fresh Step Dezodorant do stóp w sprayu będziesz mógł bez skrępowania zdjąć buty. Testowany dermatologicznie.

  Wskazówki dotyczące zastosowania

  Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymać pionowo około 10-15 cm z dala od suchej, czystej skóry i równomiernie rozpylić na stopach, zwracając szczególną uwagę na podeszwę stopy oraz obszar między palcami, gdzie stopy najbardziej się pocą.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Trzymać z dala od oczu. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie wdychać. Nie rozpylać na zmienioną chorobowo lub podrażnioną skórę. Jeżeli podrażnienie będzie postępowało, przerwać stosowanie. Chronić przed dziećmi. Skrajnie łatwopalny. Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków i osoby ze słabym krążeniem krwi.

  Kod

  EA_8032638