Pielegnacja stop

  Scholl Dwustronny pilnik wygładzający do stóp 1 szt.

  Cechy
  • Miękka rączka ułatwiająca używanie.
  • Powierzchnia gruboziarnista i drobnoziarnista.
  • Do wielokrotnego użytku.

  Opis

  Ten łagodny dla skóry pilnik możesz stosować wielokrotnie – wystarczy, że umyjesz go po użyciu. Dzięki dwóm różnym powierzchniom trącym – grubo- i drobnoziarnistej – z łatwością usuniesz zrogowacenia oraz wygładzisz i zmiękczysz skórę.

  Dzięki dwóm różnym powierzchniom trącym – grubo- i drobnoziarnistej – z łatwością usuniesz zrogowacenia oraz wygładzisz i zmiękczysz skórę. Dwustronny pilnik wygładzający do stóp Scholl usuwa twardą lub zrogowaciałą skórę, a następnie wygładza ją, pozostawiając uczucie miękkości stóp. Pomaga zmiękczyć i usunąć stwardniałą skórę stóp. Pozostawia stopy cudownie miękkie. Wyjątkowy kształt umożliwia pielęgnację trudno dostępnych miejsc.

  Dodatkowe informacje

  Dwustronny pilnik wygładzający do stóp Scholl stworzono do usuwania stwardniałej skóry stóp. Sucha, twarda skóra może być rezultatem noszenia źle dopasowanego obuwia, które ociera wrażliwą skórę. Przesuszenie może zachodzić podczas cieplejszej, letniej pogody, kiedy nietrudno o odwodnienie skóry i pękanie.

  Wskazówki dotyczące zastosowania

  Użyj strony gruboziarnistej (1 kropka na rączce), aby usunąć twardą skórę i zrogowacenia. Następnie wygładź skórę za pomocą drobnoziarnistej strony (2 kropki na rączce), aby była bardziej miękka i delikatna w dotyku.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Nie używać na pękniętą lub podrażnioną skórę. Natychmiast zaprzestać stosowania, jeśli skóra stanie się boląca lub podrażniona. Wyłącznie do użytku osobistego. Nie nadaje się dla osób ze słabym krążeniem krwi. Nie używać, jeśli cierpisz z powodu innych schorzeń stóp. Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków.

  Kod

  EA_8067818
  Kod produktu:
  5052197021639