Najczesciej zadawane pytania

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy wkładki są odpowiednie również dla dzieci?

  Zaprojektowaliśmy wkładki dla osób dorosłych i nie powinny być używane w butach, które są mniejsze niż wskazane na wkładkach rozmiary, ponieważ amortyzacja występuje w odpowiednich częściach stopy.

  Czy wkładki Scholl GelActive są "oddychające"?

  Nasze wkładki GelActiv do pracy zostały zaopatrzone w otwory w przedniej części stopy. Może to pomóc w zapewnieniu pewnej wentylacji, jednak zależy to także od rodzaju buta, którego używasz z wkładkami.

  Czy mogę coś zepsuć przycinając wkładkę?

  Podczas przecinania wkładek używaj ostrych nożyczek, aby upewnić się, że krawędzie nie są postrzępione. Wkładki nie zostaną uszkodzone, jeśli cięcie zostanie wykonane ostrożnie. Najpierw wytnij wzdłuż obrysu na zewnątrz linii, aby wkładka nie okazała się za mała (niektóre buty różnią się nieznacznie od podanego rozmiaru). Wkładkę można potem ewentualnie dociąć, aby pasowała.

  Czy mogę dociąć wkładkę np. do rozmiaru 40?

  Sprawdź pytanie: Czy jedna wkładka może pasować do różnych rozmiarów obuwia?

  Czy mogę używać balsamów i kremów przed założeniem rajstop Scholl?

  Tak. Rajstopy uciskowe Scholl posiadają przejrzystą instrukcję załączoną na opakowaniu. Kremy i balsamy nie mają wpływu na noszenie rajstop.

  Czy mogę używać pilników również na palcach u stóp?

  Tak, oczywiście możesz. Z punktu widzenia higieny, ludzie preferują osobny zestaw dedykownany do paznokci u stóp.

  Czy mogę umyć wkładki?

  Twoje wkładki nie nadają się do prania w pralce. Jeśli chcesz wyczyścić wkładki, wytrzyj je ciepłą namydloną szmatką (nie namaczaj wkładek). Upewnij się, że wkładki są całkowicie wysuszone zanim umieścisz je spowrotem w butach.

  Jak mogę wysuszyć wkładki jeśli są wilgotne?

  Jeżeli Twoje wkładki Scholl są wilgotne, zalecamy wyjęcie ich z butów i przewietrzenie w suchym pomieszczeniu. Jeśli wkladki są zniszczone przez wilgoć, zalecamy zaprzestanie ich używania i zakup nowej pary.

  Czy jedna wkładka może pasować do różnych rozmiarów obuwia?

  Wkładki Schol możesz dociąć do porządanego rozmiaru (tylko wkładki GelActive). Aby je dopasować do danego rozmiaru, utnij wkładki wzdłuż zaznaczonych na nich linii. Szczegółową instrukcję sposobu przycinania znajdziesz wewnątrz opakowania.