Leczenie dolegliwosci stop

  Scholl Zestaw na grzybicę stóp

  Cechy
  • Wyjątkowa, dwuetapowa kuracja.
  • Specjalna formuła Olile-Active™️.
  • Łagodzi świąd i skutecznie walczy z zakażeniem.

  Opis

  Aplikator i spray do butów nie tylko działają przeciwgrzybicznie, ale także pomagają w przywróceniu zdrowia skóry i ochronie przed nawrotem zakażenia. Scholl zestaw na grzybicę stóp z aplikatorem i spray to wyjątkowa, dwuetapowa kuracja łagodząca świąd towarzyszący grzybicy stóp i zapobiegająca ponownemu zakażaniu wskutek noszenia zainfekowanego obuwia. Leczniczy aplikator: umożliwia dozowanie idealnej ilości kremu, tworząc cienką warstwę na zainfekowanej skórze. Łatwa aplikacja bez konieczności dotyku, szybkoschnący produkt. Specjalna formuła Olile-Active™️ tworzy na skórze środowisko zapobiegające namnażaniu i przeżywaniu grzybów. Spray do obuwia: Pomaga zapobiegać nawrotowi zakażenia, oczyszczając obuwie zanieczyszczone grzybami – częstą przyczynę ponownych infekcji.  Skuteczna kuracja. Produkt przebadany klinicznie. Zawsze zapoznaj się z treścią instrukcji.

  Wskazówki dotyczące zastosowania

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Precyzyjny aplikator pozwala na nalożenie właściwej ilości kremu i utworzenie cienkiej warstwy na zakażonej skórze. Łatwy w obsłudze, bez potrzeby dotykania i szybkoschnący. Specjalna formuła Olive-Active™️ tworzy na skórze środowisko które zapobiega namnażaniu i przetrwaniu grzybów. Zapobiegawczy Spray do obuwia zapobiega ponownym zakażeniom przez oczyszczanie obuwia skażonego grzybicą stóp, które jest częstą przyczyną nawrotów zakażenia.

  Składniki

  Aplikator zawiera: Olile-Active™, Spirucal-Active™, aqua, paraffinum liquidum, isopropyl palmitate, glycerin, trilaureth-4 phosphate, alcohol denat., sodium polyacrylate, solanum tuberosum starch, panthenol, undecylenic acid, urea, potassium sorbate, allantoin, p-anisic acid and sodium benzoate.
  Zapobiegawczy Spray do obuwia zawiera: aqua, alcohol denat, and boric acid.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Nie należy aplikować preparatu kuracji na pojedynczą kurzajkę lub brodawkę więcej niż 4 razy. Chronić przed dziećmi. Nie należy stosować u dzieci poniżej 4 roku życia. Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt nie może być stosowany przez diabetyków i osoby z zaburzeniami krążenia. Produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Używać wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Zawsze stosować z aplikatorami dostarczonymi przez producenta w oryginalnym opakowaniu. Niewłaściwe użycie produktu może powodować oparzenia, bliznowacenie zdrowych tkanek oraz ślepotę. Unikać wdychania oparów preparatu i używać wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu – nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Skrajnie łatwopalny.

  Kod

  EA_3019984
  Kod produktu:
  5900627066401