Leczenie dolegliwosci stop

  Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek

  Cechy
  • Skutecznie usuwa kurzajki już przy pierwszym użyciu.
  • Odpowiedni dla dzieci powyżej 4. roku życia.
  • Oparty na metodzie zamrażania stosowanej przez lekarzy i specjalistów.

  Opis

  Skuteczne usuwanie kurzajek i brodawek poprzez zamrażanie. Oparty na metodzie zamrażania stosowanej przez lekarzy i specjalistów.

  Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek skutecznie usuwa kurzajki już przy pierwszym użyciu. Odpowiedni dla dzieci powyżej 4 roku życia. Przeznaczony do 12 zabiegów. Jest to skuteczny i łatwy sposób usuwania pospolitych brodawek i kurzajek. Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek to preparat pozwalający na usuwanie kurzajek i brodawek na zimno. Mechanizm działania oparty jest na metodzie zamrażania ciekłym azotem, która jest stosowana przez lekarzy w szpitalach i klinikach. Produkt nie może być stosowany przez diabetyków i osoby z zaburzeniami krążenia.

  Wskazówki dotyczące zastosowania

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Działa poprzez błyskawiczne zamrożenie kurzajki lub brodawki. Po zastosowaniu powstaje mały pęcherz. Kurzajka lub brodawka sama odpada w ciągu 10-14 dni, po czym organizm zastępuje tkankę brodawki zdrową tkanką.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Nie należy aplikować preparatu kuracji na pojedynczą kurzajkę lub brodawkę więcej niż 4 razy. Chronić przed dziećmi. Nie należy stosować u dzieci poniżej 4 roku życia. Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Używać wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Zawsze stosować z aplikatorami dostarczonymi przez producenta w oryginalnym opakowaniu. Niewłaściwe użycie produktu może powodować oparzenia, bliznowacenie zdrowych tkanek oraz ślepotę. Unikać wdychania oparów preparatu i używać wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu – nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Skrajnie łatwopalny.

  Kod

  EA_8070050
  Kod produktu:
  5052197019223