Leczenie dolegliwosci stop

  Scholl 2 w 1 Ekspresowy aplikator na odciski

  Cechy
  • Łagodzi ból dzięki zmniejszeniu grubości a tym samym ucisku powstałego odcisku.
  • Mechanicznie usuwa wierzchnią warstwę odcisków, zmiękczając je płynem na bazie mocznika.
  • Widoczna poprawa w ciągu 5 dni.

  Opis

  Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski to bardzo skuteczny i prosty w użyciu preparat wielokrotnego użytku, który wystarcza na usunięcie kilku zmian. Pomaga usuwać powstałe, bolesne odciski – zarówno na spodzie stopy, jak i na palcach stóp.

  Wyjątkowe, skuteczne i błyskawiczne* rozwiązanie na odciski. Skuteczne i szybkie działanie. Leczy różne odciski. Zauważalne rezultaty w 5 dni. Odpowiednie na twarde odciski na palcach i śródstopiu. Zawsze zapoznaj się z treścią instrukcji.
  *dotyczy błyskawicznego usunięcia wierzchniej warstwy odcisku.

  Dodatkowe informacje

  2 w 1 Ekspresowy aplikator na odciski Scholl ma wyjątkową konstrukcję: Tarka i zaawansowany płyn leczniczy w jednym aplikatorze. Użyj tarki, by usunąć wierzchnią warstwę odcisku. Zaawansowany płyn na odciski zawiera mocznik o działaniu zmiękczającym.
   

  Wskazówki dotyczące zastosowania

  Krok 1: Skrobak. Delikatnie złuszcz wierzchnie warstwy odcisku, żeby zmniejszyć bolesne tarcie. Używaj co 3 dni, żeby ułatwić usunięcie odcisku.
  Krok 2: Zaawansowany płyn na odciski. Nałóż płyn na odciski używając precyzyjnego aplikatora, żeby zmiękczyć odcisk. Stosuj codziennie.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

  Kod

  EA_8000555
  Kod produktu:
  5052197005646