Wkladki Scholl GelActiv: wszystko, co musisz wiedziec

  Wkładki Scholl GelActiv: wszystko, co musisz wiedzieć 

  27 mar 2020

  Wszystko, co musisz wiedzieć o wkładkach do butów.

  Wkładki Scholl GelActiv: wszystko, co musisz wiedzieć 

  Wszystko, co musisz wiedzieć o wkładkach do butów

  Czy wiesz, że w ciągu całego życia człowiek średnio przechodzi dystans równy pięciu okrążeniom Ziemi?1 To ogromne obciążenie dla naszych stóp i przyczyna, dla której tak wiele z nas cierpi z powodu zmęczonych lub bolących stóp – szczególnie, jeśli prowadzimy aktywny tryb życia.

  Noszenie wkładek nie tylko zapewnia stopom na co dzień potrzebne wsparcie, lecz może również pomóc złagodzić dolegliwości stóp czy skorygować postawę. Bez nich, brak wystarczającej amortyzacji i wsparcia może prowadzić do bólu i dyskomfortu. W niniejszym artykule opowiadamy o naszej gamie wkładek do butów, żeby ułatwić Ci wybór najlepszych wkładek dopasowanych do Twojego stylu życia, aby ból stóp na zawsze odszedł w niepamięć.

  Zaprojektowane, by pasować do każdego buta

  Gama wkładek żelowych Scholl GelActiv™ powstała, aby nieść ulgę stopom o różnych wymaganiach i obciążeniach: wkładki żelowe GelActiv™ do codziennego obuwia, Scholl GelActiv™ Wkładki do obuwia na obcasie pomagające odciążyć stopę i zwiększyć komfort chodzenia oraz wkładki żelowe GelActiv™ do obuwia do pracy obniżające nacisk na stopy narażone na duże obciążenia i nadwyrężenia.

  Gama wkładek żelowych obejmuje trzy różne warianty, które można dobrać do swojego stylu życia:

  Do codziennego obuwia

  Scholl GelActiveTM Wkładki do codziennego obuwia pomagają zapewnić stopom komfort w butach, które nosisz przez cały dzień, prowadząc aktywny tryb życia. Są cienkie i dyskretne, zaprojektowane, aby zapewniać dodatkową warstwę komfortu i amortyzacji w płaskich i codziennych butach.

  Najlepsze do:

  • butów codziennych,
  • kozaków i botków,
  • trampek i butów sportowych.

  Do obuwia sportowego

  Wkładki sportowe zapewniają stopom wsparcie w najbardziej aktywnych obszarach Twojego życia. Kiedy biegasz, wkładki dadzą stopom lepsze wsparcie i ograniczą wstrząsy, jakie możesz odczuwać na twardym podłożu – teraz możesz trenować dłużej. Wkładki żelowe Scholl GelActiveTM wkładki do sportowego obuwia zostały przetestowane przez sportowców i można je stosować w każdego rodzaju butach treningowych. Wkładki absorbują wstrząsy i zmniejszają obciążenie stawów.

  Najlepsze do:

  • trampek i butów sportowych,
  • butów do biegania.

  Do obuwia do pracy

  Wkładki żelowe Scholl GelActiv™ do obuwia do pracy łagodzą wstrząsy, kiedy Twoje stopy uderzają o podłoże i zapewniają długotrwałe wsparcie – są szczególnie przydatne, jeśli spędzasz na nogach długie godziny w pracy.

   

  Idealna równowaga między amortyzacją a wsparciem

  Technologia Scholl GelActiv™ obejmuje dwa rodzaje żelu. Udowodniono, że absorbują one nawet najmniejsze wstrząsy i skutecznie zmniejszają odczuwalność uderzeń stóp o podłoże podczas chodzenia czy biegania. Twardszy żel podpiera podbicie stopy i piętę, natomiast miękki żel zapewnia doskonałą amortyzację i dodatkowo pochłania wstrząsy. Wkładki Scholl GelActiv™ można indywidualnie przyciąć, aby dopasować je do rozmiaru buta. A dzięki świetnej przyczepności spodniej części, po umieszczeniu w bucie nie będą się ślizgać. Wkładki można myć i wykorzystywać wielokrotnie. Wystarczy przepłukać je ciepłą wodą z mydłem.

  W przypadku osób cierpiących z powodu nadmiernej pronacji stóp lub innych problemów natury medycznej, pomocne mogą okazać się wkładki ortopedyczne. Jeśli jednak nadal odczuwasz ból pięty bądź jakikolwiek ból stopy, zalecamy wizytę u lekarza lub podiatry. Specjalista będzie w stanie zdiagnozować Cię i znaleźć przyczynę bólu.

  100 lat doświadczenia w pielęgnacji stóp

  Marka Scholl nadal funkcjonuje w oparciu o pasję i wartości swojego założyciela, doktora Williama Mathiasa Scholla. Wierzymy, że zdrowe stopy to większy komfort i lepsze samopoczucie – i właśnie to pragniemy zapewniać klientom poprzez nasze produkty. 

  Materiały żródłowe

  1Curiosity. In your lifetime, you’ll walk the equivalent of 5 equators. Data dostępu: listopad 2019.

  Katalog produktów

  Powiązane produkty​