Swieta na obcasach

  Święta na obcasach

  27 mar 2020

  Bez względu na to, czy każdy dzień pokonujesz w szpilkach czy po prostu nosisz swoje codzienne buty przez dłuższy czas, Twoje stopy czują, kiedy jesteś w biegu dzień i noc. Żaden inny czas w roku nie jest dla naszych stóp większym wyzwaniem niż okres świąteczny.

  Miękka, amortyzowana wkładka może okazać się wsparciem, na które zasługują Twoje stopy, szczególnie w tak szalonym czasie, jak okres przedświąteczny. Dowiedz się, jak zapewnić większy komfort swoim stopom, kiedy nosisz buty na obcasie – wysokim lub niskim – dzięki naszej linii wkładek żelowych Scholl GelActiv.

  Okres świąteczny możesz spędzić komfortowo nawet w butach na obcasie

  W imprezowych butach bez bólu

  Nie możesz się doczekać aż zaprezentujesz swoje zabójcze szpilki na świątecznej imprezie firmowej, lecz obawiasz się, że okażą się całkiem dosłownie zabójcze dla Twoich stóp? W tym roku, zamiast z bólu zrzucać szpilki w połowie przyjęcia, wypróbuj wkładki żelowe GelActiv marki Scholl do butów na ekstremalnie wysokim obcasie!

  Zaprojektowane specjalnie do butów na obcasie o wysokości powyżej 8 cm, zapewniają przyczepność i amortyzację, a tym samym wsparcie dla stopy, którą pomagają utrzymać w stabilnej pozycji. Teraz możesz przetańczyć całą noc nawet w najwyższych obcasach. 

  Jeśli masz na tyle odwagi, aby kupić nowiutkie szpilki na sezon imprezowy, wiesz, że oznacza to ból towarzyszący ich „rozbijaniu”. Te najpiękniejsze często powodują też największy ból, a najbardziej cierpią zwykle pięty i śródstopie. No chyba że zdecydujesz się zastosować żelowe osłony na pięty Scholl Party Feet i poduszki ochronne Scholl Party Feet. Sprawią, że pierwsze kroki w nowych imprezowych szpilkach będą bardziej komfortowe. 

  Czy twoje codzienne buty pracują w nadgodzinach?

  A co z czasem przed imprezą? Jeśli cały czas jesteś w biegu, nawet codzienne obuwie na niższym obcasie, które nosisz w pracy może powodować ból stóp. Zastosowanie wkładek żelowych Scholl GelActiv w codziennych butach na obcasie zapewnia wsparcie dla podbicia stopy, a jednocześnie optymalną amortyzację wstrząsów. Ich antypoślizgowa struktura gwarantuje dobrą przyczepność i utrzymuje je w komfortowej pozycji przez cały dzień.

  Terapia zakupowa dla stóp

  Biegając od sklepu do sklepu, robiąc duże zakupy na świąteczny stół i kupując prezenty dla bliskich, a czasem robiąc przyjemność także i sobie, nie zapominaj o swoich umęczonych stopach. Nawet jeśli masz na sobie płaskie buty, maraton zakupowy po betonie, bruku i twardych podłogach może sprawić, że Twoje stopy będą obolałe. Na szczęście wkładki żelowe do płaskich butów Scholl GelActiv zapewniają dodatkową miękkość dzięki technologii żelowej, która da Twoim stopom zasłużony komfort i amortyzację. Opracowane specjalnie pod kątem płaskich butów wkładki idealnie nadają się na całodzienny wypad na świąteczne zakupy.  

  Katalog produktów

  Powiązane produkty​