Rajstopy uciskowe Light Legs marki Scholl: wszystko, co musisz wiedziec

  Rajstopy uciskowe Light Legs marki Scholl: wszystko, co musisz wiedzieć

  27 mar 2020

  Rajstopy uciskowe Light Legs marki Scholl: wszystko, co musisz wiedzieć

  Jak działają rajstopy uciskowe?

  Zmęczone i obolałe nogi mogą nam dokuczać w każdym momencie życia, bez względu na rodzaj pracy oraz na to, czy prowadzimy aktywny tryb życia czy nie. Noszenie rajstop uciskowych Scholl Light Legs™ może przywrócić nogom energię, a Ty zachowasz aktywność na dłużej.

  Rajstopy Light Legs™ nie tylko sprawiają, że czujesz się świetnie, ale również poprawiają wygląd Twoich nóg. Nadal zastanawiasz się, czy rajstopy uciskowe są dla Ciebie? Przeczytaj nasz przewodnik po rajstopach uciskowych Light Legs™.

  Co to są rajstopy uciskowe?

  Jeśli zbyt długo siedzisz lub stoisz, czy to w pracy czy podczas długiego lotu samolotem, brak ruchu nóg może sprawiać, że krew będzie zbierać się wokół kostek zamiast krążyć po całym organizmie.1 Rajstopy uciskowe zostały zaprojektowane tak, aby wywierać ucisk na żyły i mięśnie w dolnej części nóg. Ucisk ten zmniejsza się stopniowo od kostki w górę.1

  Nasza technologia Fibre Firm™ zapewnia stopniowy ucisk na całej długości nogi, od kostki w górę (10 mmHg w kostce, 5 mmHg w łydce i 3,5 mmHg w udzie). Ten stały ucisk wspomaga ruch mięśni łydek oraz żył i zastawek wewnątrz nich, pobudzając przepływ i krążenie krwi w organizmie i redukując opuchliznę i ból w dolnej części nóg.1

  Dlaczego warto nosić rajstopy uciskowe Light Legs™?

  Każda osoba spędzająca długie godziny siedząc lub stojąc może odczuwać dyskomfort w nogach i kostkach.1 Rajstopy uciskowe Scholl Light Legs™ zostały opracowane z wykorzystaniem trójwymiarowej struktury splotu, która sprawia, że noszą się niezwykle komfortowo, a nogi wydają się wzmocnione i lżejsze. Ciaśniejsze dopasowanie zapewnia dodatkowe wsparcie, aby nogi wyglądały smuklej i były mocniejsze, a technologia „Ladder Lock” sprawia, że są mniej podatne na powstawanie oczek i wytrzymałe nawet po wielu praniach. Wersja 60 DEN zachowa swoje właściwości aż do 100 cykli prania. Noś je tak często, jak potrzebujesz, aby poczuć tę niesamowitą lekkość nóg.

  Znajdź swój model

  Nasze rajstopy uciskowe dostępne są w kolorze czarnym i cielistym, dzięki czemu są odpowiednie na każdą porę roku i okazję. Kiedy na zewnątrz jest cieplej, doskonale sprawdzą się przezroczyste modele 20 DEN w kolorze cielistym, które poprawią krążenie i optycznie wysmuklą nogi.

  Znajdź swój rozmiar

  Wybór odpowiedniego rozmiaru jest równie ważny, co znalezienie właściwego modelu, gdyż może wpływać na dopasowanie i wygląd rajstop na nogach. Rajstopy uciskowe muszą wywierać wystarczający ucisk, aby chronić nogi przed zmęczeniem i bólem, lecz nie mogą być na tyle ciasne, aby powodować dyskomfort.1 Zapoznaj się z poniższą tabelą rozmiarów, aby mieć pewność, że wybierzesz odpowiedni dla siebie rozmiar.

  Rajstopy Light Legs™ są obecnie dostępne w wersji nieprzezroczystej 60 DEN w kolorze czarnym. Wszystkie rajstopy Light Legs™ dostępne są w czterech rozmiarach: S, M, L i XL.

  Materiały źródłowe

  1 NHS. Live well. Data dostępu: październik 2019.
  https://www.nhs.uk/live-well/healthy-body/prevent-dvt-when-you-travel

  Katalog produktów

  Powiązane produkty​