Rajstopy uciskowe Light Legs marki Scholl: dlaczego warto je nosic

  Rajstopy uciskowe Light Legs marki Scholl: dlaczego warto je nosić

  27 mar 2020

  Pięć powodów, aby nosić rajstopy uciskowe

  Rajstopy uciskowe Light Legs marki Scholl: dlaczego warto je nosić

  Pięć powodów, aby nosić rajstopy uciskowe

  Rajstopy uciskowe warto nosić nie tylko podczas długich lotów samolotem. Możesz nosić je na co dzień, aby zmniejszyć obciążenie nóg. Przygotowaliśmy listę pięciu korzyści, jakie zapewnia noszenie rajstop uciskowych Scholl Light Legs™, poprawiając Twoje samopoczucie – i wygląd.

  Poprawa krążenia

  Nie musisz już znosić dyskomfortu nóg i słabego krążenia – bez względu na to, czy przyczyną są względy zdrowotne, długie loty samolotem, czy nawet styl życia.1 Noszenie delikatnych rajstop uciskowych, takich jak Scholl Light Legs, wspomaga krążenie krwi w nogach, umożliwiając swobodniejszy przepływ krwi i dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje.1 Rajstopy są tak wygodne i stylowe, że nie będziesz chciała ich ściągnąć.

  2. Komfort noszenia

  Jeśli większą część dnia spędzasz na nogach lub siedząc, rajstopy Scholl Light Legs™ przyniosą upragnioną ulgę ciężkim lub niespokojnym nogom. Zastosowana w nich technologia Fibre Firm™ poprawia krążenie krwi, aby dodać nogom energii na cały dzień, a trójwymiarowa struktura splotu sprawia, że są tak wygodne, że możesz zapomnieć, że masz je na sobie.

  3. Świetny styl

  Rajstopy Light Legs™ przylegają do nóg nieco ciaśniej, dopasowując się do ich kształtu i zapewniając komfort i wsparcie, nie tracąc przy tym świetnego stylu. Zaprojektowane, aby wysmuklać i wygładzać nogi, dostępne są w kolorze czarnym w wersji DEN 60 i DEN 20 oraz w kolorze cielistym w wersji DEN 20. Wybierz odpowiedni dla siebie model rajstop Scholl Light Legs™, dopasowując go do swojego stylu i nastroju.

  4. Pobudzenie nóg

  Długie godziny w samolocie z niewielką ilością miejsca na nogi lub siedzenia za biurkiem czy za kierownicą samochodu mogą sprawić, że Twoje nogi będą ciężkie, zdrętwiałe i zmęczone.2 Technologia Fibre Firm™ sprawia, że rajstopy wywierają delikatny ucisk, stymulując przepływ krwi w całej nodze, dzięki czemu Twoje nogi i stopy będą zdrowe i wypoczęte.

  5. Trwałe rajstopy, które się nie targają i nie blakną

  Rajstopy uciskowe Scholl Light Legs™ to nie tylko styl, ale i doskonała jakość. W przeciwieństwie do wielu innych rajstop, które po kilku praniach nie nadają się do użytku, nasza linia DEN 20 nie straci na jakości nawet po 50 praniach. Wersja 60 DEN zachowa swoje właściwości do 100 cykli prania, nie targając się i nie blaknąc, dzięki czemu rajstopy posłużą Ci na dłużej.

  Materiały żródłowe

  1Healthline. Compression socks. Data dostępu: październik 2019
  https://www.healthline.com/health/compression-socks-benefits

  2Healthline. Heavy legs symptoms. Data dostępu: październik 2019
  https://www.healthline.com/health/heavy-legs#symptoms

  Katalog produktów

  Powiązane produkty​