Jak uzywac elektronicznego pilnika do stop Velvet Smooth marki Scholl

  Jak używać elektronicznego pilnika do stóp Velvet Smooth marki Scholl

  27 mar 2020

  Jak używać elektronicznego pilnika do stóp Velvet Smooth marki Scholl

  Jak używać elektronicznego pilnika do stóp Velvet Smooth marki Scholl

  Elektroniczny pilnik do stóp Velvet Smooth

  Łatwo jest zapomnieć o pielęgnacji stóp lub odłożyć ją na później do czasu, aż będzie konieczna. Często dopiero popękane pięty lub widocznie sucha skóra, powodując dyskomfort i ból sprawiają, że zaczynamy szukać sposobów na pozbycie się twardej skóry. 

  Twarda skóra występuje najczęściej na piętach i śródstopiu, czyli w miejscach, w których naskórek najbardziej ociera się o buty i na które kładziemy największy nacisk podczas chodzenia.1 Jeśli jesteś osobą starszą, sportowcem, osobą spędzającą wiele godzin na nogach lub stosującą silne detergenty i środki myjące, ryzyko pojawienia się twardej skóry jest większe.1

  Na szczęście możesz pozbyć się twardego, martwego naskórka odpowiednio wcześnie, aby móc bez skrępowania wsunąć stopy w ulubione sandały. Najprostszym sposobem na pozbycie się suchej skóry jest regularne ścieranie martwego naskórka za pomocą elektronicznego pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth™.

  Jednak zanim zaczniesz, dowiedz się, jak poprawnie używać i jak najpełniej wykorzystać możliwości swojego elektronicznego pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth™ z poniższego filmu instruktażowego.

  Materiały źródłowe

  1Healthline. Hard skin. Data dostępu: październik 2019.

  Katalog produktów

  Powiązane produkty​