Jak stosowac pilnik do stop Scholl Velvet Smooth Express - wskazowki i porady

  Jak stosować pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth Express – wskazówki i porady

  27 mar 2020

  Idealnie piękne stopy – wskazówki i porady

  Wskazówki i porady dotyczące używania pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth Express

  Wskazówka 1

  Zapewnij stopom VIP-owskie traktowanie

  Możesz nie być w stanie pozwolić sobie na cotygodniowy pedicure w salonie kosmetycznym, lecz dzięki elektronicznemu pilnikowi do stóp Scholl Velvet Smooth możesz zapewnić stopom zabiegi pielęgnacyjne profesjonalnej jakości w zaciszu własnego domu. Wybierz spośród dwóch prędkości obrotów – delikatnej i intensywnej – i zobacz, jak twarda skóra znika, ujawniając piękne, miękkie stopy już po jednym użyciu.

  Wskazówka 2

  Nie noś butów, które na Ciebie nie pasują

  Noszenie butów w odpowiednim rozmiarze jest ważne nie tylko z uwagi na komfort stóp, ale również ich zdrowie. Niewłaściwe buty mogą powodować ucisk niektórych miejsc na stopach, prowadząc do powstawania twardej skóry. Oznacza to również, że stopy nie mogą w nich swobodnie oddychać i więcej się pocą, tworząc idealne warunki do namnażania się grzybów i powstawania infekcji.1

  Wskazówka 3

  Czy Twoje buty są przyjazne dla stóp?

  Kiedy kupujesz nową parę szałowych szpilek, najwyższą cenę płacą zazwyczaj Twoje stopy. Zrób im przysługę i podaruj im wkładki żelowe Scholl GelActiv, zapewniające dodatkową amortyzację i pochłanianie wstrząsów. A jeśli rzeczywiście zamierzasz założyć wysokie szpilki, nie pozwól stopom cierpieć w milczeniu. Wkładki żelowe Scholl GelActiv™ do butów na ekstremalnie wysokim obcasie – powyżej 5,5 cm – zapewniają wysoki poziom amortyzacji i wsparcia, dzięki czemu bez problemu spędzisz w wysokich butach cały wieczór, a nawet noc.

  Wskazówka 4

  Nawadniaj i wyglądaj wspaniale

  Suche stopy są bardziej narażone na powstawanie twardej skóry. Sucha, popękana i łuszcząca się skóra jest szczególnie powszechna na pięcie i podeszwie, ponieważ te obszary mają mniej gruczołów łojowych niż skóra w innych częściach ciała. Prowadzi to do pękania i twardnienia skóry. Picie dużych ilości wody oraz regularne stosowanie specjalistycznego kosmetyku do stóp, np. Intensywnie odżywiającego kremu do stóp Scholl Expert Care pozwala zmiękczyć bardzo suchą i szorstką skórę. Dodatkowo oferujedługotrwały efekt: przy regularnym stosowaniu skóra pozostaje gładka i chroniona.1,2

  Wskazówka 5

  Twoje stopy są wyjątkowe

  Twoje stopy są tak indywidualne, jak Ty, zatem Twoje potrzeby związane z pielęgnacją stóp mogą być odmienne od potrzeb innych osób. Bez względu na to, czy chcesz mieć bardziej lśniące paznokcie, miękkie podeszwy stóp czy gładkie pięty, marka Scholl oferuje szeroką gamę specjalistycznych produktów do stóp, które pozwolą Ci wrócić na właściwy tor.

  Materiały źródłowe

  1 Medical News Today. Best remedies for hard skin on the feet. Data dostępu: listopad 2019
  https://www.medicalnewstoday.com/articles/324909.php

  2 UAMs Health. Can drinking water cure dry skin. Data dostępu: listopad 2019
  https://uamshealth.com/healthlibrary2/medicalmyths/candrinkingwatercuredryskin

  Katalog produktów

  Powiązane produkty​